Servisní technik/čka pro fitness a sport Ostrava

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krmelínská 780, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost inSPORTline stores s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Krmelínská 780/2, Ostrava - Hrabová, 720 00
Kontakt: strukturovaný profesní životopiszasílejte na petr.kohut@insportline.cz

Náplň práce: servis, montáž a údržba fitness strojů a zařízení, jízdních kol a elektrokol, plánování a realizace rozvozů fitness strojů, sportovního zařízení, jízdních kol a elektrokol k zákazníkům, optimalizace zásob všech náhradních dílů a příslušenství, kontrola cen a provozního označení zboží a náhradních dílů, řešení reklamací fitness strojů, sportovního zařízení, jízdních kol a elektrokol, běžná denní operativa na sportovní maloobchodní prodejně

Požadujeme: aktivní a pozitivní přístup k manuální a technicky zaměřené práci, manuální zručnost a fyzická zdatnost, příjemné a profesionální vystupování, samostatnost, řidičské oprávnění pro skupinu B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost Výhodou: vyhláška č. 50/78 Sb., pracovní zkušenosti se seřízením a odborným servisem jízdních kol a elektrokol, znalost čtení technické dokumentace, praxe alespoň 1 rok na obdobné pracovní pozici, AJ na komunikační úrovni, uživatelská znalost MS Office

Zaměstnanecké výhody: plně hrazené stravenky, sick days, prémiové motivační bonusy, produktové vzdělávání, zaměstnanecké slevy, firemní akce

Kontakt

inSPORTline stores s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petr Kohut

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) inSPORTline stores s.r.o. (IČO 24772143), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.