Dělník/ice do výroby České Budějovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 697, České Budějovice, Jihočeský

Společnost BOHEMIA BIKE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

Spolehlivost, flexibilita,manuální zručnost
Přípravné práce pro výrobu, montáž součástek pro jízdní kola.
Benefity: po zkušební době stravenky a navýšení mzdy z 18 000,- Kč na 20 000,- Kč, odměny za nemarození
Zaměstanavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 6:00 - 14:30 hod., e-mailem nebo osobně na uvedené adrese

Kontakt

BOHEMIA BIKE a.s.Kontaktní osoba:
Jiří Hovorka   +420 606 795 798

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BOHEMIA BIKE a.s. (IČO 63910756), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.