Dělník/ice do výroby České Budějovice

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 697, České Budějovice, Jihočeský

Společnost BOHEMIA BIKE a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

Požadavky: spolehlivost, flexibilita, manuální zručnost
Náplň: přípravné práce pro výrobu, montáž součástek pro jízdní kola
Benefity: po zkušební době stravenky a navýšení mzdy z 18 000,- Kč na 20 000,- Kč, odměny za nemarození

Kontakt

BOHEMIA BIKE a.s.Kontaktní osoba:
Jiří Hovorka   +420 606 795 798

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BOHEMIA BIKE a.s. (IČO 63910756), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.