Montážní dělníci ostatních výrobků Louny

Plat: 14 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 2728, Louny, Ústecký

Společnost PARTNERS WORK družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Louny, Sinit Kunststoffwerk
flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, spolehlivost
kontakt: tel.: 777209909 od 9,00 do 15,00 hod, e-mail: n.romanukova@partnerswork.cz

Kontakt

PARTNERS WORK družstvoKontaktní osoba:
Naďa Romaňuková   +420 777 209 909

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PARTNERS WORK družstvo (IČO 05143519), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.