Montážní dělníci výrobků z kovů Měšice

Plat: 21 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 203, Měšice, Středočeský

Společnost Geomine a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů.

Popis pracovní pozice

Místo pracoviště:
- Nádražní 203/9, Měšice

Prvotní kontakt:
- tel.: 318 406 403
- e-mail: lucie.klimesova@geomine.cz

Upřesňující údaje:
Jak u nás vypadá pracovní den?
- kompletace výrobků na základě montážního listu a interní dokumentace
- balení finálních výrobků a doplňků
- čištění, nýtování výrobků z plechu
Co Vám pomůže k úspěchu?
- SOU/SŠ vzdělání
- zkušenost z práce s technickou dokumentací a aku vrtačkou
- manuální zručnost a pečlivost
- spolehlivost a pracovitost

Zaměstnanecké výhody:
Co pro Vás máme my?
- práci na HPP přímo u zaměstnavatele
- jistota pravidelného výdělku
- práci v menším týmu
- 1-směnný provoz, PO - PÁ
- pracoviště v Měšicích na severovýchodním okraji Prahy
- nástupní mzdu zohledňující znalosti a praxe v oboru
- odměnu za plnou pracovní docházku
- věrnostní bonus
- stravenky či závodní stravování
- dobře dostupné pracoviště z hlediska dopravy
- nástup dle dohody

Kontakt

Geomine a.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Klimešová   +420 318 406 403

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Geomine a.s. (IČO 27657191), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.