Montér kovových konstrukcí Kladno

Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Kožovy hory 2748, Kladno, Středočeský

Společnost SUPROX s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři kovových konstrukcí.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
manuální zručnost, 100% docházka, fyzická zdatnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou.
Pracovní náplň:
výroba, montáž a opravy, seřizování, údržba a ošetření prvků

Kontakt

SUPROX s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Krištof Surmik   +420 723 468 817

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SUPROX s.r.o. (IČO 04582438), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.