Elektrikář Chrudim

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Presy 258, Chrudim, Pardubický

Společnost Řeznické-stroje.cz spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Presy 258, Chrudim
POŽADAVKY: způsobilost pro práci dle vyhlášky 50, silnoproud, slaboproud, ŘP sk. B, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat, praxe není nutná - zaučíme
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (8:00 - 15:00) nebo na e-mailové adrese.

Kontakt

Řeznické-stroje.cz spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Zdeňka Dalecká   +420 777 544 588

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Řeznické-stroje.cz spol. s r.o. (IČO 28814266), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.