Operativní nákupčí - snížený úvazek Přerov

Plat: 11 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kojetínská 3186, Přerov, Olomoucký

Společnost PSP Machinery s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Popis pracovní pozice

Nástup: červenec/srpen 2018, doba určitá 1 rok.

Náplň práce:
vystavování objednávek; zajištění včasných dodávek; vyhodnocení nabídek a dodavatelů; příjem zboží, výdej zboží, faktury, inventury; komunikace s dodavateli, výrobou a technologií.

Požadujeme:
SŠ vzdělání; zkušenosti s danou problematikou vítány; znalost AJ nebo NJ výhodou; aktivní znalost aplikací MS Excel; řidičský průkaz sk. B výhodou; pečlivost, odpovědnost, dobrá organizace, systematičnost.

Nabízíme:
zkrácená pracovní doba - 5hod./den; volitelné zaměstnanecké výhod (stravenky/pojištění/relax); 5 týdnů dovolené; dotované jazykové kurzy; stravování v areálu; zdravotní péči; zaměstnanecké akce.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním CV v českém a anglickém jazyce na email: personalni@pspeng.cz

Kontakt

PSP Machinery s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Davidová   +420 581 232 036

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PSP Machinery s.r.o. (IČO 27197387), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.