Obchodní zástupce/-kyně Černíkovice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 115, Černíkovice, Královéhradecký

Společnost KOVPAL DOBRUŠKA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Kontakt e-mailem matous@kovpal.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.
- znalost čtení výkresové dokumentace
- aktivní znalost AJ, případně NJ
- řidičský průkaz sk. B
- základní znalost práce na PC.

Kontakt

KOVPAL DOBRUŠKA, s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Pavel Matouš, ředitel   +420 775 384 780

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOVPAL DOBRUŠKA, s.r.o. (IČO 25942573), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.