Obchodník pro firemní klientelu Brno

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veveří 3163, Brno, Jihomoravský

Společnost Generali Pojišťovna a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky od 8:00 - 17:00hod. nebo e-mailem: Petra.Berge@generali.com
Požadujeme trestní bezúhonnost, reprezentativní vystupování, komunikativnost a spolehlivost. Náplň práce:
Vedení obchodních jednání(majitelé, jednatelé, vrcholový manegment) s tím spojená administrativa, Vzdělávání v rámci Generali. Péče o stávající přidělené klienty-firmy, následný servis.
Nabízíme:
bohatý systém benefitů. Vzdělávání zdarma. Výhodný operativní leasing pro zaměstnance.

Kontakt

Generali Pojišťovna a.s.Kontaktní osoba:
Petra Berge   +420 608 151 824

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Generali Pojišťovna a.s. (IČO 61859869), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.