Obsluha čerpací stanice - gastro České Budějovice

Plat: 19 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní , České Budějovice, Jihočeský

Společnost Martin Tichý hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení.

Popis pracovní pozice

Možnost i trvalejší brigády,svůj životopis zašlete na uvedený e-mail nebo můžete osobně na uvedenou ČS
Zaměstnanecké výhody: příplatky za noční služby, za víkendy, svátky, motivační odměny

Kontakt

Martin TichýKontaktní osoba:
Martin Tichý   +420 773 479 281

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Martin Tichý (IČO 60842636), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.