Operátor výroby - seřizovač vstřikovacích a vyfukovacích strojů Liberec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Kolory 231, Liberec, Liberecký

Společnost EPICOS export import, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Obsluha a seřizování vstřikovacích a vyfukovacích strojů. Výroba, balení a kontrola výrobků - obaly pro drogerii a kosmetiku, lahve PET, HDPE.
Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, učenlivost, odpovědnost, samostatnost.
Není podmínkou, ale výhodou praxe ve strojírenském oboru a praxe s lisováním.
Nabízíme zázemí solidní firmy, práci v malém spolehlivém kolektivu a benefity.
Výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na dopravu.
Hlásit se telefonicky od 8.00 do 14.00 hod.

Kontakt

EPICOS export import, spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Jaroslav Mencl   +420 602 413 332

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EPICOS export import, spol. s r. o. (IČO 48266205), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.