Skladníci - řidiči vzv Staré Město

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Baštici 201, Staré Město, Moravskoslezský

Společnost UNIS COOL, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní skladníci.

Popis pracovní pozice

A11 z:13/6/2018 a:20/11/2018
OSOBNÍ KONTAKT MOŽNÝ POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ NEBO E-MAILOVÉ DOMLUVĚ.
Rozvrh pracovní doby: pondělí až pátek 06.00-14.00 hod., 14.00-22.00 hod.
Požadujeme:
- zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, aktivní přístup k práci, flexibilitu
- průkaz VZV
- dobrý zdravotní stav
- výpis z RT
- základní znalost práce s PC, e-mailová komunikace.
Výhodou:
- znalost čtení výkresové dokumentace.
Náplň práce:
- příjem/výdej artiklů pomocí PC/PDA, manipulace VZV, NZV technikou, pravidelné inventury, běžná skladnická činnost.
Nabízíme:
- práci ve stabilní a úspěšné firmě
- odpovídající platové ohodnocení + prémie
- po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou + navýšení mzdy. Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody:
- prémie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně benefity ve formě Sodexo flexi pasů.
Kontakt telefonicky, e-mailem uveden viz výše.

Kontakt

UNIS COOL, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Kulhánek   +420 603 203 771

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) UNIS COOL, s.r.o. (IČO 25823817), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.