Obsluha technologického zařízení - elektrikář Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Příčná 855, Šumperk, Olomoucký

Společnost Cembrit a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Změny podmínek VM; Osobní kontakt;
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro, automatizace výhodou, vyhl. 50/78 Sb. § 7 (min. § 6).
Při splnění veškerých požadavků bude nástupní mzda 25 000 Kč.
Zaměstnanecké výhody: Dovolená 5 týdnů, příspěvek na soukromé životní připojištění, příspěvky na závodní stravu/stravenky, příspěvky na rekreace, masáže, sportovní aktivity, zvýhodněné mobilní tarify, odměny při pracovních a životních jubileích aj. Pracovní doba: 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod. Kontakt: osobně na pracovišti Cembrit a.s, ÚT-ČT 7-13.00, telefonicky, e-mailem.

Kontakt

Cembrit a.s.Kontaktní osoba:
Michaela Smrčková   +420 583 318 364

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Cembrit a.s. (IČO 18600247), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.