Konstruktér elektro programátor Varnsdorf

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Říční 1774, Varnsdorf, Ústecký

Společnost TOS VARNSDORF a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici elektronici ve výzkumu a vývoji.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Říční č.p. 1774, 407 47 Varnsdorf.
Požadované vzdělání:
vysokoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření nebo strojního zaměření se středoškolským vzděláním elektrotechnickým.

Požadované technické dovednosti:
znalost booleovy algebry a principů programování
výhodou je zkušenost s nízkoúrovňovým programováním (PLC, Assembler)
znalost elektrotechniky na středoškolské úrovni (lepší znalost výhodou)
znalost hydrauliky, pneumatiky a mechaniky výhodou.

Požadované jazykové dovednosti:
AJ nebo NJ na úrovni porozumění čtení technické dokumentace
Schopnost komunikovat v cizím jazyce je výhodou zejména při řešení úkolů v zahraničí.

Charakteristika činnosti:
Zaměstnanec na této pozici zajišťuje specifikaci řídicího systému obráběcího stroje, parametrizaci tohoto řídicího systému a jeho I/O rozhraní, programuje automatické funkce stroje a rozhraní pro uživatele stroje a zajišťuje technickou podporu servisním technikům.

Ostatní užitečné dovednosti:
řidičské oprávnění B, zkušenost s týmovým řešením projektů, komunikativnost, asertivita a zvídavost.

Kontakt: e-mailem

Kontakt

TOS VARNSDORF a.s.

Kontaktní osoba:
Vladimíra Hulánová Makalová   +420 412 351 123

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOS VARNSDORF a.s. (IČO 27327850), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.