Hledáme vedoucího výroby a montáží Žďár nad Sázavou

Industrial Automation Services s.r.o. poskytuje kompletní řešení průmyslové automatizace a IT technologie pro průmyslovou výrobu. Od modernizace a vylepšení stávajících průmyslových automatizačních a elektrotechnických zařízení až po kompletní automatizační projekty s návrhem, dodávkou, instalací a uvedením do provozu.

Lokalita pracoviště: Nová 486, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

- odborná komunikace se zákazníky

- řízení a organizace výroby

- plánovaní zásob

- provádění kontrolní činnosti

- spolupráce s obchodním oddělením

- konzultace s vedením ohledně stavu a plánovaných oprav firemních vozidel

- organizace přesunu pracovníků

- inventarizace firemního nářadí


Požadujeme:

- minimáln vyúční list, nejlépe středoškolské vzdělání

- znalost cizího jazyku výhodou

- komunikativnost a zodpovědný přístup k práci

- schopnost vedení menšího týmu


Výhody:

- moderní zázemí ve Žďáře nad Sázavou

- služební notebook a telefon

- vzdělávací kurzy 

Kontakt

Industrial automation services s.r.o.

Lochotínská 1108/19
30100 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Tomanová   +420734448263

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Industrial automation services s.r.o. (IČO 29156491), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.