Montážní dělník, ruční stříhání Dolní Podluží

Plat: 9 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 501, Dolní Podluží, Ústecký

Společnost Rubex Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Dolní Podluží 501,
Požadujeme: Pracovitost, schopnost učit se novým věcem, pouze OZP s 1., a 2. stupněm invalidity.
Doprava z Rumburku zajištěna zaměstnavatelem (svoz do Dolního Podluží mikrobusem - Rumburk náměstí a zpět)
Kontakt: osobně nebo telefonicky (ne v době dovolené 23.7. - 10.8.2018)

Kontakt

Rubex Czech, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Kyncl   +420 412 379 234

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Rubex Czech, s.r.o. (IČO 27140784), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.