Montážní dělník, ruční stříhání Dolní Podluží

Plat: 9 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 501, Dolní Podluží, Ústecký

Společnost Rik Frans Vansteenkiste hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci v oborech příbuzných obuvnictví.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Dolní Podluží č.p. 501
407 55 Dolní Podluží.
POUZE OZP
Požadavky:
Pracovitost, schopnost učit se novým věcem.
Kontakt: Osobně, popř. telefonicky

Kontakt

Rik Frans VansteenkisteKontaktní osoba:
Tomáš Kyncl   +420 723 471 610

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Rik Frans Vansteenkiste (IČO 87488191), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.