Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 měsíci
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost RESTART OFFICE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech.

Popis pracovní pozice

Kontaktní osoba: Birovest Olha, tel.: 773009955 - čtvrtek 9:00 - 13:00
adresa pro uchazeče: Koněvova č.p. 31/27, Žižkov, 130 00 Praha 3 (předem telefonická domluva).
Práce včetně sobot. Jedná se o práce v zákaznických kontaktních center. Cizí jazyk Ruský a ukrajinský a A.J.výhou s ohledem na trh a klienta.

Kontakt

RESTART OFFICE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Olha Birovest   +420 773 009 955

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RESTART OFFICE s.r.o. (IČO 04496591, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.