Dojiči, ošetřovatelé Nižní Lhoty

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Nižní Lhoty, Moravskoslezský

Společnost Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

A11 z:21/6/2018 a:17/8/2018
Pracovní doba pondělí až neděle, směnný provoz 05-12,00 hod., 17-24 hod.
Požadujeme:
- kladný vztah ke zvířatům, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti, spolehlivost. Praxe v oboru není podmínkou.
Nabízíme:
- 5 týdnů řádné dovolené, možnost stravování, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zemědělské družstvo vlastníků NošoviceKontaktní osoba:
Ing. Miroslava Miklušová   +420 606 759 343

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice (IČO 47673222), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.