Konstruktér Krásná Lípa

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bezručova 349, Krásná Lípa, Ústecký

Společnost EUROMETALGROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce:firma EUROMETALGROUP, Stradalova č.p. 313/10
407 46 Krásná Lípa u Rumburka.

Požadavky:
znalost programu Solid Works, Auto Cad, čtení technické dokumentace;
spolehlivost, pracovitost, ochota učit se novým věcem,

upřesnění:
PP na dobu určitou s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků

kontakt:
pouze zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis e-mailem paní Langerové: langerova@eurometalgroup.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

EUROMETALGROUP s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavlína Langerová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EUROMETALGROUP s.r.o. (IČO 27290433), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.