Optik/optička - frýdek-místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před rokem
Aktualizováno před rokem

Společnost Optik House, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti oční optiky.

Popis pracovní pozice

Jsme Vaše optika, stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející česká společnost. Stavíme na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům na všech našich stávajících 50ti pobočkách v České republice.

Optik / Optička

Požadujeme:

• Vzdělání v oboru oční optik nebo adekvátní praxi
• Komunikativnost, vstřícnost, spolehlivost
• Příjemné a milé vystupování

Pracovní náplň:

• Spolupráce s optometristou a řešení široké škály klientských případů
• Zodpovědnost za celkový chod prodejny
• Poskytování poradenství zákazníkům
• Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

Nabízíme:

• Silné zázemí stabilní české společnosti
• Práci od pondělí do pátku - víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
• Velkou podporu na počátku spolupráce
• Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program
• Zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí prodejny
• Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy dle dosažených výsledků