Software engineer Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Koperníkova 2204, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Nodes Agency Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři softwaru.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Koperníkova 10, Praha
Kontakt: tel.: 777 320 856, e-mail: doha@nodesagency.com,
Jazykové znalosti: Angličtina - aktivní. Pokročilá znalost programovacího jazyka nebo více jazyků (Kotlin, Swift, PHP, Java, CSS, HTML nebo Javascript). Zkušenosti s vývojem pro alespoň jednu platformu(iOS, Android, Backend, Frontend nebo podobné platformy). Výhodou jsou zkušenosti s knihovnami jako jsou například Alamofire, Dagger, React nebo jiné. Znalost softwareové architektury VIPER, Clean MVVM, MVP nebo mircoservices a podobně také výhodou. Zaměstnanecké výhody: placená konzumace během dne, firemní počítač k vlastnímu využití, firemní cesty do zahraničí atd.

Kontakt

Nodes Agency Czech Republic s.r.o.Kontaktní osoba:
Dominik Hádl   +420 777 320 856

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nodes Agency Czech Republic s.r.o. (IČO 07044585), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.