Kvalifikovaný dělník v elektrotechnice Žatec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lounská 398, Žatec, Ústecký
Vloženo před 13 dny
Aktualizováno před 13 dny

Společnost H a R Komplet, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Lounská 398 Žatec
flexibilita, pečlivost, vhodné i pro absolventy
montáž složitějších kabelových svazků, kompletace elektrotechnických zařízení, výstupní kontrola
kontakt: 601266966, jedlicka@harkomplet.cz, následně po domluvě osobně na uvedené adrese

Kontakt

H a R Komplet, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Jedlička   +420 601 266 966

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) H a R Komplet, s.r.o. (IČO 64360237, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.