Dělník/montér sádrokartonů Lanškroun

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 220, Lanškroun, Pardubický

Společnost B&V GIPS EU s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři suchých staveb.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: Nádražní 220, Lanškroun 563 01 + práce na stavbách dle zakázek
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

B&V GIPS EU s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Daniela Václavská   +420 773 246 583

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) B&V GIPS EU s.r.o. (IČO 28957024), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.