Operátoři call centra (dpp) (vhodné i pro ozp) Frýdek-Místek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 80 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Antonínovo náměstí 92, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost MR GIVEL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů.

Popis pracovní pozice

A16 z:28/6/2018 (DPP) a:10/12/2018 (VHODNÉ I PRO OZP)
Vhodné pro OZP, absolventy škol. Úvazek 20 hodin týdně.
Hledáte brigádu ve Frýdku-Místku? Rádi komunikujete s lidmi? Rozšiřte náš tým brigádníků a získejte dnes požadovanou a velmi ceněnou pracovní praxi, která Vám pomůže v budoucí kariéře. Náplň práce je telefonické kontaktování potenciálních a stávajících klientů a domlouvání obchodních schůzek - odchozí hovory, nejedná se o prodej.
Kontakt e-mailem viz výše.

Kontakt

MR GIVEL s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Švecová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MR GIVEL s.r.o. (IČO 28660676), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.