Skladníci Rožnov pod Radhoštěm

Plat: 125 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zuberská 2601, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský

Společnost REMAK a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Nástup možný ihned.
Požadujeme: manuální zručnost. Zodpovědnost. Týmová práce. Řidičský průkaz skupiny "B". Pečlivost a spolehlivost.
Náplň práce: obsluha skladové techniky. Příjem materiálu a zboží od dodavatelů. Odvoz výrobků z výroby a zaskladnění. Uskladnění výrobků převozy mezi sklady. Vyskladnění, balení, expedice.
Nabízíme: nástupní mzda 125- Kč/hod. Dvousměnný provoz.
První kontakt: telefonicky: 571 877 101, e-mailem: personal@remak.cz
ov. 12.10.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

REMAK a.s.Kontaktní osoba:
Ivana Vašutová   +420 571 877 101

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REMAK a.s. (IČO 15770397), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.