Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bratří Venclíků 1140, Praha, Hlavní město Praha

Společnost ČESKÁ SOFTBAL.ASOCIACE hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách).

Popis pracovní pozice

MVP: ZŠ Bratří Venclíků 1140/1, Praha 9 Černý Most
Kontaktovat e-mailem waage@softball.cz

Komuinikační jazyk - angličtina
Kvalifikace trenéra softballu - podobné jako 1. třída v ČR
Praxe - vedení státní reprezentace, nejlépe mládežnické, 15 let praxe vedoucího trenéra klubu
Práce o víkendech podmínkou
Náplň práce - vedení tréninkových skupin Projektu Sportovně talentované mládeže 15 - 18 let

Kontakt

ČESKÁ SOFTBAL.ASOCIACEKontaktní osoba:
Gabriel Waage   +420 603 583 362

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČESKÁ SOFTBAL.ASOCIACE (IČO 48546542), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.