Hledáme mladé ženy, nástup ihned, zajímavé finanční ohodnocení Horažďovice

Společnost MOTOSED s.r.o. hledá vhodné kandidátky na montáž a potahování sedel.

Lokalita pracoviště: Třebomyslická 1059, Horažďovice, Plzeňský

Popis pracovní pozice


POŽADUJEME: pracovitost, manuální zručnost, flexibilita

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13.a 14.plat, zajímavé finanční ohodnocení  

Kontakt

MOTOSED s.r.o.

Heydukova 116
38601 Strakonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Hrušková   733128089

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MOTOSED s.r.o. (IČO 49060295), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.