Manažer/ka projektu Cheb

Inzerát z úřadu práce
Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Cheb, Karlovarský

Společnost ALGON, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Cheb a Praha 4. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní doba: 7:00-15:30 h (přesná specifikace při osobním pohovoru). Náplň práce: zastupování společnosti vůči investorům, subdodavatelům staveb a projektantům (včetně komunikace s nimi), koordinování výrobních kapacit společnosti, zajišťování koordinace mezi výrobní a přípravnou složkou společnosti, vyhodnocování a součinnost na poptávkách s přípravou staveb, součinnost při přípravě podkladů pro zpracování měsíčních soupisů provedených prací, součinnost při projednávání víceprací, kontrola vedení stavebního deníku (včetně kontroly stavebních deníků subdodavatelů), účast na kontrole kvality, vypracování kontrolních a zkušebních plánů, sledování reklamací (včetně řízení jejich odstranění). Požadujeme: vzdělání stavebního směru, řidičský průkaz sk. B, znalost AJ slovem i písmem výhodou. Nabízíme: motivační prémie, roční odměna. Kontakt pro zájemce: e-mailem anebo osobně na adrese Joštova 1, 350 02 Cheb (7:00-15:30 h).

Kontakt

ALGON, a.s.

Kontaktní osoba:
Jana Němcová, personalistka   +420 354 400 288

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALGON, a.s. (IČO 28420403), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.