Montážní práce ve výrobě Lesná

Jsme rodinná firma s příjemným pracovním klimatem a do našeho týmu hledáme nové spolupracovníky. Zabýváme se výrobou dřevěných tesařských konstrukcí, klasických krovů, příhradových vazníků, pergol a altánů.

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lesná (Šumná), Lesná, Jihomoravský

Hledáme člověka, kterému nevadí fyzická práce, líbí se mu práce se dřevem a rád za sebou vidí hmatatelné výsledky. Bude se podílet na výrobě dřevěných střešních konstrukcí a jeho hlavní náplní bude výroba dřevěných příhradových vazníků.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a zodpovědný přístup.
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.
  • Vyučení v oboru tesař, truhlář výhodou, ne však podmínkou.

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení 18 000,- až 26 000,- Kč/měsíc - odpovídající zkušenostem a znalostem uchazeče. Další odměny v závislosti na pracovním výkonu.
  • Dlouhodobá perspektiva zaměstnání.
  • Práce v jednosměnném provozu.
  • Výkonnostní prémie.
  • Podporu v oblasti profesního rozvoje.

Kontakt

Goben s.r.o.

Lesná 104
67102 Šumná (Znojmo)
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Pokorný   603212626

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Goben s.r.o. (IČO 28328981), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.