Asistenti pedagogů Mělník

Plat: 10 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Blahoslavova 2461, Mělník, Středočeský

Společnost Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Popis pracovní pozice

- asistence žákům se zdravotním postižením
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem

Kontakt

Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Martin Kružica   +420 315 624 308

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizace (IČO 47011351), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.