Asistent(ka) pedagoga Hustopeče

Plat: 9 925 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šafaříkova 999, Hustopeče, Jihomoravský

Společnost Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti učitelů.

Popis pracovní pozice

9.7.2018/ nejméně ÚSV vzdělání
Asistent pedagoga - práce s těžce a středně těžce mentálně, popřípadě tělesně postiženými dětmi.
Výše mzdy se odvíjí od započitatelné praxe. 8. platová třída.
Pro pracoviště Hustopeče. Bližší ino na tel 601 363 266.

Kontakt

Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Blanka Vetýšková   +420 519 412 659

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace (IČO 70839034), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.