Pracovník v živočišné výrobě - ošetřovatel zvířat Skočice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 33, Skočice, Jihočeský

Společnost Výrobně obchodní družstvo Lidmovice hledá vhodného kandidáta na pozici Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí.

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY: ŘP skupiny B podmínkou, ŘP skupiny T výhodou.
Šestidenní pracovní týden.
VÝHODY: závodní stravování, možnost bydlení, 13.plat.
kONTAKT: Petrášek Stanislav Ing., tel.: 728277239 ( v pracovní dny 7:00 - 15:00), e-mail: vodlidmovice@seznam.cz

Kontakt

Výrobně obchodní družstvo LidmoviceKontaktní osoba:
Ing. Stanislav Petrášek, předseda   +420 728 277 239;383 382 244

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Výrobně obchodní družstvo Lidmovice (IČO 48201383), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.