číšník/servírka Petrovice

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 586, Petrovice, Ústecký

Společnost Zdeňka Doležalová hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Restaurace Letadlo - Petrovice.
Požadujeme: základní vzdělání.
Nabízíme: mzdu 14 900,- Kč.,
pracovní doba krátký týden: ST,ČT od 09:00 do 21:30 hod.
dlouhý týden: PO,ÚT,PÁ, SO,NE od 09:00 do 21:30 hod.
Kontakt: v případě zájmu sjednat si osobní schůzku na tel. čísle 602538718 pí. Zděňka Doležalová., nebo na e-mailu restaurace@airrestaurace.cz.

Kontakt

Zdeňka DoležalováKontaktní osoba:
Zdeňka Doležalová, majitel   +420 602 538 718

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdeňka Doležalová (IČO 62751221), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.