číšník/servírka Baška

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 249, Baška, Moravskoslezský

Společnost Stanislav Paško hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

A11 z:12/7/2018
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na neurčito.
Rozvrh pracovní doby:
- turnusové služby - po-ne střídání krátký/dlouhý týden v rámci otevírací doby nebo dle domluvy.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro získání zdravotního průkazu
- vyučení (v oboru není podmínkou).
Životopisy zasílat na email uvedený viz výše. Možný také telefonický kontakt, popř. osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Stanislav PaškoKontaktní osoba:
Eva Meierová   +420 604 849 574

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Stanislav Paško (IČO 47194952), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.