Servírka/číšník Lipník nad Bečvou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Loučská 227, Lipník nad Bečvou, Olomoucký

Společnost Ing. Pavel Krejčiřík hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

Zájemci se mohou hlásit u Ing. Pavla Krejčiříka:
- zasláním životopisu (CV) na email:krejcirikpavel@seznam.cz;
- telefonicky na čísle 608 866 229;
- osobně: Penzion Fantasy, Loučská 227/2, Lipník n.B., pondělí - pátek 8,00 - 10,00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Ing. Pavel KrejčiříkKontaktní osoba:
Ing. Pavel Krejčiřík   +420 608 866 229

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Pavel Krejčiřík (IČO 71923802), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.