Daňový poradce Plzeň

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 2744, Plzeň, Plzeňský

Společnost EURONOVA GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Daňoví specialisté a daňoví poradci.

Popis pracovní pozice

Jsme společnost s mnohaletou tradicí a hledáme do svého nově vznikajícího týmu v Plzni spolupracovníky se zkušenostmi v ekonomickém prostředí, HR odborníky a experty z konkrétních odvětví.
Své CV posílejte na mail prace@euronovagroup.com
Nabízíme: To, co už je dnes standardem - dobré platové ohodnocení, 20 dní dovolené + 5 relax dní, notebook, životní a důchodové pojištění.
Ale nabízíme i daleko více…
o Velmi pohodový vyvážený kolektiv
o Prestižní kancelářské prostředí
o Možnost růstu
o Další vzdělávání

Kontakt

EURONOVA GROUP s.r.o.

Kontaktní osoba:
Životopis

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) EURONOVA GROUP s.r.o. (IČO 29115094), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.