Autoelektrikáři Karviná

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bohumínská 1876, Karviná, Moravskoslezský

Společnost ČSAD Karviná a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích.

Popis pracovní pozice

Požadavky :
"Vyučený v oboru
"Praxe vítána , ale není podmínkou
"Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, flexibilita, loajálnost
"Zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Kontakt

ČSAD Karviná a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Dalibor Šnajdr   +420 602 483 700,599 501 135

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČSAD Karviná a.s. (IČO 45192090), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.