Oblastní namažer/ka Teplice

Plat: 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tržní náměstí 935, Teplice, Ústecký

Společnost INPOL Network, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté.

Popis pracovní pozice

Zaměstnání na DPP
Nábor, školení a vedení týmu lidí na oblastní kanceláři
Požadujeme: ŘP skupiny B, zkušenosti s PC, perfektní znalost ČJ, registrace ČNB-PPZ výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme: kvartální bonusy, roční podíl na zisku, dotovaná dovolená
Hlásit se telefonicky nebo na email.

Kontakt

INPOL Network, a.s.Kontaktní osoba:
Zdeněk Novák   +420 603 578 640

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) INPOL Network, a.s. (IČO 04874820), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.