Fyzioterapeuti s osvědčením Český Těšín

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: sady Komenského 605, Český Těšín, Moravskoslezský

Společnost MUDr. Běla Rošková hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Abolventi certifikovaných kurzů DNS,SMS,Brunkov, PNF… upřednostněni+ platové zvýhodnění……
Případně možná i pružná pracovní doba

KONTAKT: předem telefonicky od 10.00 hod. do 12.00 hod. 14.00 hod. do 17.00 hod. dohodnout schůzku;
osobně PO- po 17.00 hod. nebo PA po 15.00 hod.

Kontakt

MUDr. Běla RoškováKontaktní osoba:
MUDr. Běla Rošková   +420 558 740 481

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MUDr. Běla Rošková (IČO 60338342), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.