číšník/servírka, kuchař/-ka Chlumec nad Cidlinou

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kozelkova 51, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký

Společnost Petra Mašterová hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

ČÍŠNÍK/ SERVÍRKA, KUCHAŘ/-KA
- PP plný na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Požadujeme: samostatnost, chuť do práce a učit se nové věci, práce v kolektivu a s lidmi, milé chování a dobrá komunikace se zákazníky, flexibilita, zvládat stresové situace, základní praxe v oboru
- Nabízíme: stravu zdarma
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Mašterová Petra, tel.: 606 051 844, e-mail: masterova.petra@seznam.cz

Kontakt

Petra Mašterová

Kontaktní osoba:
Petra Mašterová   +420 607 624 601

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Petra Mašterová (IČO 06307248), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.