Kuchař/-ka Běleč nad Orlicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 32 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 2, Běleč nad Orlicí, Královéhradecký

Společnost Hospoda U Hušků s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

KUCHAŘ/-KA
- Místo výkonu práce: Běleč nad Orlicí 2, 503 46 Třebechovice p. Orebem
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Nabízíme: stravování zdarma, odměny
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či osobně, tel. 737 451 100, kontaktní osoba: Voltr Josef

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Hospoda U Hušků s. r. o.Kontaktní osoba:
Josef Voltr   +420 737 451 100

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hospoda U Hušků s. r. o. (IČO 05468345), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.