Manipulační dělník Světlá nad Sázavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 740 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zámecká 730, Světlá nad Sázavou, Vysočina

Společnost CRYSTALITE BOHEMIA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

- manuální zručnost, spolehlivost
- nakládání, vykládání, přenášení, převážení a třídění výrobků a materiálů
Osobní kontakt možný v pracovní dny 6:00-14:30 hodin.

Kontakt

CRYSTALITE BOHEMIA a.s.Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Veselá   +420 569 477 545

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CRYSTALITE BOHEMIA a.s. (IČO 26174723), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.