Operátoři ve výrobě Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 85 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hlavní 1703, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost AMETYST MORAVIA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

CO4 z:12/7/2018 a:3/12/2018
Náplň práce:
- manuální fyzicky nenáročná práce, při které se manipuluje s plastovými výlisky s hmotností maximálně 0,5 kg (výlisky se odebírají ze stroje a balí)
- zkušenosti ani vzdělání nejsou podmínkou, vše naučíme.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, příspěvek na životní připojištění, příplatky za směnnost.
Kontakt:
- výhradně e-mailem, uveden viz výše.

Kontakt

AMETYST MORAVIA, s.r.o.Kontaktní osoba:
Daniel Keklak   +420 727 970 737

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AMETYST MORAVIA, s.r.o. (IČO 25884778), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.