Mechanik nákladního pneuservisu, řidič b,be,c Slapy

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 51, Slapy, Jihočeský

Společnost MD Pneu s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři nákladních automobilů.

Popis pracovní pozice

ŘP.: C,BE výhodou.
Práce na pojízdném nákladním pneuservisu, střídaná rozvozem zboží a prací ve skladu.
Kontakt: emailem, telefonicky (8-17hod).

Kontakt

MD Pneu s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Doucha   +420 774 497 927

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MD Pneu s.r.o. (IČO 28131355), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.