Mechanik - opravář stavebních strojů Mýto

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeňská 639, Mýto, Plzeňský

Společnost BIGGEST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Plzeňská 639, Mýto v Čechách
Požadujeme: základní vzdělání, praxi v oboru
Nabízíme :platové ohodnocení od 25.000,- Kč/měs.
Kontakt e-mailem: Petr Planeta, e-mail: planeta@biggest.cz, tel. 724 843 848

Kontakt

BIGGEST s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Planeta   +420 724 843 848

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BIGGEST s.r.o. (IČO 26080630), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.