Montážní dělníci Blatná

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sádlov 1300, Blatná, Jihočeský

Společnost UNIWORKS CB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, zkušenosti s výrobním závodem výhodou.
Výhody: zajištěné ubytování, příspěvek na dojíždění, bonusy.
KONTAKT: Kouba Martin, tel.: 800330330 (8:00 - 15:00)

Kontakt

UNIWORKS CB s.r.o.Kontaktní osoba:
Martin Kouba   +420 800 330 330

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) UNIWORKS CB s.r.o. (IČO 25190687), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.