Dělník ve strojírenské výrobě Suchovršice

Plat: 12 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 110, Suchovršice, Královéhradecký

Společnost VDHA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kovů.

Popis pracovní pozice

DĚLNÍK VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ- manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, dobrý zrak, preciznost, přesnost
Tel. kontakt možný od 10.00 - 16.00 hod.

Kontakt

VDHA s.r.o.Kontaktní osoba:
Halyna Hryhor   +420 777 987 403

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VDHA s.r.o. (IČO 27515885), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.