Montážní dělník koleček kufrů Pelhřimov

Plat: 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Silu 2497, Pelhřimov, Vysočina

Společnost RIMOWA CZ, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů.

Popis pracovní pozice

BRIGÁDA!
Telefonický kontakt možný v době od 7:00 do 15:30 hod.

Kontakt

RIMOWA CZ, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Zdena Musilová   +420 565 426 775;720 101 631

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RIMOWA CZ, spol. s r.o. (IČO 25162501), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.