Operátor Mošnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 367, Mošnov, Moravskoslezský

Společnost Taejin Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů.

Popis pracovní pozice

z:12.7.2018
Souhlas se zaměstnaneckou kartou
Požadujeme tělesnou zdatnost, ochotu pracovat v prašném prostředí.
Osobní kontakt: každé úterý od 10-12 hod, p.Figalla tel. 601 325 133

Kontakt

Taejin Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Gabriela Pchálková, zmocněná osoba  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Taejin Czech s.r.o. (IČO 29383790), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.